28 | 11 | 2022
Головне меню
Авторизація

Зараз на сайті

Зараз 27 гостей і жодного зареєстрованого користувача на сайті

  • new
  • new

Інтерактивний бібліопростір

30.09.2014 р.

6mbmdg1h2aoНапередодні Всеукраїнського дня бібліотек у Житомирському національному агроекологічному університеті презентували одразу дві фотовиставки. Перша з них організована до ювілею міста – Житомиру 1130 р. В експозиції – симбіоз минулого та сучасного: в роботах автори зуміли вдало поєднати зроблені в наш час фото одного і того ж місця з архівними світлинами історичного Житомира. У проекті взяло участь 16 фотографів. Організатор проекту – Житомирський клуб фотографів «Фотосфера».

Відео

Проте особливу увагу відвідувачів привернула незвична фотовиставка «Інтерактивний бібліопростір», де були представлені аматорські студентські роботи (техніка фрізлайт, або світлове графіті). Протягом місяця у фондах бібліотеки проходили інноваційні навчання з техніки "Малюнок за допомогою світла". Магія такого жанру потребує небагато: темряви, фотоапарата, штатива та джерела світла. Усе це студенти могли знайти у стінах бібліотеки. Головне – це ідея малюнка та бажання експериментувати!

Інтерактивний бібліопростір у Житомирському національному агроекологічному університеті має на меті започаткувати принципово новий напрямок діяльності – інтерактивні форми роботи зі студентською молоддю та впровадити їх у практику роботи бібліотеки вузу.

 

LiveZilla Live Chat Software