05 | 03 | 2024
Головне меню
Авторизація

Зараз на сайті

Зараз 22 гостей і жодного зареєстрованого користувача на сайті

  • new
  • new

Clarivate науковцям українською (листопад 2022 р.)

04.11.2022 р.

Clarivate Analytics FBШановні науковці! Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах українською. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – консультант з регіональних рішень компанії Clarivate. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

Серія вебінарів «Clarivate науковцям»

10 листопада
Тема: Відкритий доступ та відкрита наука

Тези: Міжнародний тиждень відкритого доступу «Відкритість для кліматичної справедливості» (24–30 жовтня); історія та виклики відкритого доступу, вплив на будні науковців; аналіз впливовості відкритих та традиційних публікацій за допомогою Web of Science та InCites; відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15–11:15, https://bit.ly/3TlBfh0
16:15–17:15, https://bit.ly/3t5Laxi

17 листопада
Тема: Додаткові можливості Web of Science Core Collection
Тези: розширений пошук (Advanced search) та пошук у пристатейній бібліографії (Cited References); створення запиту, можливості використання комбінації пошуків; пошук робіт науковців чи установ у певному виданні, за певною темою або/та за певні роки; перевірка індексації робіт певного журналу; як і ким цитуються праці науковця або видання, що не проіндексовані у Web of Science Core Collection; відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15–11:15, https://bit.ly/3CVQir5
16:15–17:15, https://bit.ly/3TC4Eni

22 листопада
Тема: Підбір журналу для публікації
Тези: мета публікації; види журналів; критерії якості; бізнес-модель або можливість безкоштовного опублікування; оформлення статті; ключові моменти, на яких зосереджена увага рецензентів; терміни публікації; пошук та аналіз видань за допомогою Web of Science, Journal Citation Reports, Master Journal List, Manuscript Matcher; відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15–11:15, https://bit.ly/3CYRaee
16:15–17:15, https://bit.ly/3DkUVMF

Серія вебінарів «Research Smarter»

8 листопада
Тема: Базові можливості роботи в Web of Science Core Collection
Тези: принцип відбору контенту до Web of Science Core Collection; робота з оновленим інтерфейсом, налаштування персонального кабінету, базовий пошук, поля й оператори, символи скорочення та заміни; алгоритм пошуку відповідей на актуальні для користувача питання: які документи наявні за темою користувача, які з них викликають найбільшу зацікавленість інших науковців, де вони надруковані, якими грантами підтримані, хто є лідером даних досліджень, як з ними зв’язатися, як отримати повний текст документу; відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15–11:15, https://bit.ly/3Dmmi9g
16:15–17:15, https://bit.ly/3eX7lAP

29 листопада
Тема: Дані та метрики Web of Science з різними API від Clarivate
Тези: вступ до API Web of Science, InCites та JCR, а також практичні методи для початку роботи; варіанти використання API (на основі інтеграції даних та на основі проектів); доступ до API.
Реєстрація:
10:15–11:15, https://bit.ly/3zqMXPV

LiveZilla Live Chat Software