30 | 11 | 2022
Головне меню
Авторизація

Зараз на сайті

Зараз 14 гостей і жодного зареєстрованого користувача на сайті

  • new
  • new

Clarivate науковцям українською (червень 2022 р.)

07.06.2022 р.

Clarivate Analytics FBШановні науковці! Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах українською. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – консультант з регіональних рішень компанії Clarivate. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

9 червня
Тема: Як обрати видання для публікації та не помилитися з вибором

Тези: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? У яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань у переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко та без помилок оформити публікацію за форматом видання. Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15–11:15, https://bit.ly/3GePbEa
16:15–17:15, https://bit.ly/3n5brYB

14 червня
Тема: Clarivate для науковців
Тези: Ефективна робота з головними ресурсами Clarivate для наукової діяльності, зокрема з базою даних Web of Science Core Collection для пошуку, аналізу наукової літератури, підбору видань, партнерств, грантів. Використання Journal Citation Reports для коректної оцінки, порівняння видань; EndNote – оформлення власних публікацій за форматами обраного видання, EndNote Click – пошуку повних текстів; Publons – презентації досягнень науковця. Відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15–11:15, https://bit.ly/3PvJPIG
16:15–17:15, https://bit.ly/3MHd2Pa

Cерія вебінарів «Research Smarter»

28 червня
Тема: Research Smarter: Світ цитувань
Тези: Цитування та його види. Чому ми цитуємо документи? Структура Web of Science, звідки та які там цитування, як їх оцінити та використати. Чемпіони цитувань та сплячі красуні. Звіт по цитуванню та пов'язані записи. Про що говорять абсолютні та нормалізовані показники, що використовували цитування: імпакт-фактор, CNCI, JCI, індекс Хірша тощо. Як ці метрики використовуються для оцінки організацій, тем і науковців. Як збільшити цитування та h-індекс? Чому не підраховано всі цитати? Профіль автора, географія цитування. Пошук у пристатейній бібліографії. Як знайти цитування робіт/журналів, якщо вони не проіндексовані у Web of Science? Відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15–11:15, https://bit.ly/39E8WIV

30 червня
Тема: Research Smarter: новий Journal Citation Reports    
Тези: Що нового у Journal Citation Reports? Як проаналізувати впливовість журналу, досліджуючи значну кількість показників цитування, зокрема й імпакт-фактор журналу, його варіації, JCI квартиль та інші? Як приймати зважені рішення щодо вибору видання для опублікування незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи чергову видатну публікацію? Відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15–11:15, https://bit.ly/3PD4o60

LiveZilla Live Chat Software