28 | 11 | 2022
Головне меню
Авторизація

Зараз на сайті

Зараз 24 гостей і жодного зареєстрованого користувача на сайті

  • new
  • new

Ресурси Web of Science Group для успішної наукової діяльності (травень 2021 р.)

05.05.2021 р.

Clarivate Analytics FBШановні науковці! Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

Трансляція відповідного вебінару щодня о 13:13–14:14 у Youtube, форма для отримання презентацій
https://forms.gle/DCBKw5qPsEaqKcVK7

11 травня
Тема: Нові можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection
Тези: пошук за певною темою; символи скорочення та заміни, оператори пошуку; редагування запиту; аналіз отриманих джерел; збереження результатів та історії пошуку; сповіщення про появу цитувань робіт або нових документів за темою; формування списку відмічених публікацій; відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15, https://bit.ly/2S5f0Bv
16:15, https://bit.ly/3gGxsug

12 травня
Тема: Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites
Тези: оцінка публікаційної діяльності організації; створення й експорт у певному форматі списку публікацій організації; роботи, що приєднуються або не приєднуються до профілю організації; створення профілю організації та його підтримка в актуальному стані; пошук найбільш оптимальних організацій-партнерів для виконання проєкту; відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15, https://bit.ly/3tSQOAc
16:15, https://bit.ly/3vyQmrx

13 травня
Тема: Пристатейна література: доступні скарби Web of Science
Тези: аналіз пристатейної літератури: де, коли, ким цитувалися роботи, що опубліковані у виданнях, які проіндексовані або не проіндексовані у Web of Science; вплив певної роботи на розвиток наукового напряму; цитування певного видання у журналах, що індексуються у Web of Science Core Collection; робота зі звітами з цитування та пов'язаними записами; налаштування повідомлення про цитування; відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15, https://bit.ly/2PuNLiU
16:15, https://bit.ly/3nvThwy

14 травня
Тема: Підбір видання для публікації (вебінар у формі відповіді на часті запитання)
Тези: що дає науковцю публікація в міжнародному виданні; як обрати видання для публікації; скільки коштує публікація; де опублікуватися безкоштовно; в яких журналах більше статей за певною темою за останні роки; як зберегти перелік таких видань; що таке високоцитована робота; чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань у переліку літератури; як швидко статтю прорецензують і надрукують; яка структура статті, правила оформлення; як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання; що можна / не можна робити зі статтею після публікації; перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection; відповіді на питання.
Реєстрація:
10:15, https://bit.ly/3xrnRgX
16:15, https://bit.ly/2RWX9fS

Протягом року запрошуємо Вас взяти участь у щомісячній серії «Clarivate науковцям, або місце зустрічі змінити не можна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано буде проводитися вебінар українською. Реєстрація на всі вебінари відкрита, теми будуть оголошуватися за місяць.
10 червня, https://bit.ly/38rG7fH
08 липня, https://bit.ly/35qVseq
12 серпня, https://bit.ly/3i71ZQU
09 вересня, https://bit.ly/2Xt9F6w
14 жовтня, https://bit.ly/3hYu3FX
11 листопада, https://bit.ly/35u3DGW
09 грудня, https://bit.ly/38v8WrB

LiveZilla Live Chat Software