01 | 10 | 2020

Ресурси Web of Science Group для успішної наукової діяльності (вебінари, червень 2020 р.)

28.05.2020 р.

Clarivate Analytics FBШановні науковці, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Початок вебінарів о 16:15, тривалість – 1 година. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з чотирьох вебінарів, отримають 4 сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

2 червня
Тема: Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection

Тези: платформа Web of Science модернізується та оновлюється; відмінності нового інтерфейсу; алгоритм пошуку даних; збереження інформації; наявні доступні функції; відповіді на питання.
Реєстрація:
https://bit.ly/2LY6cXy

3 червня
Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection
Тези: критерії якості наукових видань, процедура подачі видання для оцінки та критерії, за якими проходить відбір; оцінка власного видання, цитування у Web of Science Core Collection, визначення видань певної тематики, виявлення потенційних конкурентів; про роль, права та обов’язки авторів, рецензентів, членів редколегії; пошук рецензентів; обов’язкові технічні елементи видання: сайт, ISSN, doi; відповіді на питання.
Реєстрація:
https://bit.ly/2ZDdZm1

4 червня
Тема: Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, використання
Тези: складнощі, що виникають з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи; масштаб втрат, на що і як це може вплинути; функція та можливості профілю установи, процедура створення; додавання чи видалення зайвих публікацій із профілю; показники, що розраховуються у Web of Science Core Collection та InCites; створення переліку документів установи за певні роки у певному форматі; відповіді на питання.
Реєстрація:
https://bit.ly/3d0Jkmb

5 червня
Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites
Тези: визначення кількості та типів документів науковців, установи, країни, визначення кількості цитувань у виданнях, автоматичний розрахунок h-index (індексу Гірша) та середньої цитованості документу; співвідношення отриманих даних із середньосвітовим рівнем: які співробітництва більш успішні, які установи більш продуктивні та ефективні для виконання спільних проектів, чому певна установа має кращі показники, які практики можна запозичити; показники та індикатори в InCites, показник CNCI; відповіді на питання.
Реєстрація:
https://bit.ly/3cZL0ws

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація. Ви отримаєте лист із гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук. Подбайте, щоб комп’ютер був обладнаний колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте, що Webex більше не підтримує операційну систему Windows ХР.

Відео про бібліотеку
Графік роботи

8:15-17:05
Вихідні: сб, нд

Абонемент
Читальні зали

Останні новини
Статистика
Відвідувань сьогодні:53
Відвідувань за місяць:53
Відвідувань за рік:13714
Відвідувань всього:84963
LiveZilla Live Chat Software