29 | 09 | 2022
Головне меню
Авторизація

Зараз на сайті

Зараз 29 гостей і жодного зареєстрованого користувача на сайті

Перевірка на плагіат – швидко, якісно, безпечно!

23.10.2019 р.

Congratulations Seniors

ЗАСТЕРІГАЄМО!!! Безкоштовні онлайн-сервіси перевірки на плагіат загрожують використанням вашої роботи з метою продажу!

Дотримання академічної доброчесності та оформлення робіт відповідно до вимог є запорукою уникнення плагіату. Щоб остаточно переконатися у відсутності плагіату, радимо перевірити роботу безпечною офіційною антиплагіатної програмою.

Бібліотека Поліського національного університету здійснює перевірку різних видів робіт на виявлення збігів / ідентичності / схожості текстів за допомогою сучасних офіційних систем перевірки на плагіат Unicheck та Strike Plagiarism. Результатом перевірки є звіт, що містить: відсоток оригінальності тексту, відсоток імовірного плагіату, список джерел текстових співпадінь та результати перевірки самої роботи з позначенням збігів / ідентичності / схожості тексту.

Можлива перевірка як повного варіанту роботи, так і фрагментів тексту за бажанням автора. Додатково, у разі необхідності отримання акту (довідки), звертайтеся до постійно діючої комісії з питань академічної доброчесності, запобігання та виявлення плагіату (наказ від 04.12.2020 року № 267).

Як працює система перевірки на плагіат?

Система визначає відсоток схожості роботи – ймовірного плагіату, виявляє у тексті збіги / ідентичність / схожість з іншими текстами, що містяться в мережі Інтернет та базах даних системи; вказує на ймовірність спроб автора підвищити оригінальність тексту за допомогою недоброчесних практик (підміна символів, схований поміж рядками «білий» текст, вставлення в текст скріншотів тощо).

Вартість послуги – 1,80 грн. за 1 сторінку (250 слів ≈ 1 сторінка тексту).

Як розрахувати суму оплати за перевірку?

Потрібно розділити кількість слів у тексті на 250, отримане число округлити та помножити на 1,80 грн.
*Відомості про кількість слів вказані у лівому нижньому куті документа Microsoft Word.

Наприклад: 3500 слів ÷ 250 = 14 сторінок
14 сторінок × 1,80 грн = 25,20 грн

Як замовити послугу?

1. Розрахуйте суму оплати за перевірку за наведеною вище формулою → здійсніть оплату послуги за вказаними реквізитами через термінал, у відділенні банку або іншим зручним для вас способом.

РЕКВІЗИТИ для оплати:
Одержувач – Поліський національний університет
код 00493681
рахунок UA498201720313291002202000272
Призначення платежу: за експертизу (ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЗАТИ)

Зберегти квитанцію про оплату!

2. Завантажте договір, який укладається між університетом та особою, що замовляє перевірку роботи → роздрукуйте та засвідчіть власним підписом.

Договір для завантаження

3. Надішліть на e-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
• файл із роботою для перевірки у форматі *.doc (Word 97 – Word 2003) або *.docx (Word 2007) розміром не більше 35 MB, назва файлу вказується латиницею за таким зразком: Petrenko_2019 (тобто «Прізвище_рік»);
скан або фото підписаного вами договору;
• скан або фото квитанції про оплату.

4. Отримайте протягом 3-х робочих днів звіт перевірки роботи (за потреби разом із актом про перевірку) на наявність/відсутність плагіату на свій e-mail. Перевірка робіт здійснюється у робочий час (пн-пт, 8:30–16:30).

Графік роботи

8:15-17:05
Вихідні: сб, нд

Абонемент
Читальні зали

LiveZilla Live Chat Software