05 | 03 | 2024
Головне меню
Авторизація

Зараз на сайті

Зараз 22 гостей і жодного зареєстрованого користувача на сайті

Бібліографічні покажчики

 ZhNAEU 2017 tit

Бібліографічний покажчик Наукові праці викладачів Житомирського національного агроекологічного університету за 2007–2017 рр., випуск четвертий, присвячений 95-річчю з дня заснування університету. Покажчик відображає наукові та навчально-методичні роботи, опубліковані протягом 2007–2017 років і є продовженням трьох попередніх бібліографічних покажчиків наукових праць співробітників університету. Бібліографія охоплює: книги, брошури, статті з періодичних, продовжуючих видань та наукових збірників, авторські свідоцтва, патенти, автореферати дисертацій, інформаційні листки, навчально-методичні видання як в друкованому так і в електронному вигляді.

Покажчик призначений науковцям, викладачам, аспірантам, студентам, інформаційним працівникам, а також усім, хто цікавиться науковою діяльністю університету.

Dysertacii ZNAU tit

Бібліографічний покажчик Дисертації, захищені в ЖНАЕУ за 1994–2014 рр. містить перелік дисертаційних робіт, захищених у спеціалізованих вчених радах Житомирського національного агроекологічного університету за період 1994–2014 рр. Бібліографічні описи дисертацій доповнені анотаціями і розміщені в абетковому порядку, окремо подано перелік дисертацій в хронологічному порядку. Довідково-бібліографічний апарат містить: іменний покажчик дисертантів, покажчик наукових керівників і наукових консультантів, покажчик назв дисертацій, покажчик шифрів спеціальностей дисертацій, покажчик наукових установ, у яких виконана дисертація.

Покажчик призначений науковцям, викладачам, аспірантам, а також користувачам, які цікавляться науковими дослідженнями у сфері екології та економіки аграрного сектора.

 

Графік роботи

8:15-17:05
Вихідні: сб, нд

Абонемент
Читальні зали

LiveZilla Live Chat Software