Зараз 19 гостей і жодного зареєстрованого користувача на сайті
Здоров’я – всьому голова!
30.10.2015 р.
Бережи одяг, доки новий, а здоров’я – доки молодий! Здоров’я – всьому голова!
26 жовтня 2015 року в читальній залі ветеринарного факультету бібліотекар Павлущенко Наталія Анатоліївна за підтримки старшого викладача, кандидата ветеринарних наук Сокульського Ігора Миколайовича та за участі студентів I і II курсів було проведено виховну годину на тему «Здоров’я – всьому голова». Мета цього заходу: формування уявлення про корисні і шкідливі звички, їхній вплив на здоров’я студентів; поглиблення поняття про те, що для людини головне – це здоров’я; прищеплення вміння берегти і зміцнювати здоров’я та навичок здорового способу життя; виховування життєвої потреби бути завжди здоровим і гарним. Здоров’я, це те, що не купиш за гроші, без чого немає щастя. З давніх-давен воно цінувалося як найдорожчий скарб.
У сучасних умовах агропромислового виробництва України соя набула важливого значення як цінна білково-олійна культура, яку широко використовують у кормовиробництві, харчовій, переробній промисловості та медицині. Із сої виробляють понад 400 видів продукції. Соєвий шрот і макуха – найцінніші добавки до комбікормів. Поживним кормом для худоби і птиці є її зелена маса, сінаж, трав’яне борошно. Cоя – культура, на яку в нашій країні потрібно звернути більше уваги й зробити її стратегічною культурою держави.
Рекомендований список літератури Соєве поле України покликаний ознайомити користувачів з науковими джерелами публікацій даної тематики. Висвітлені інформаційні джерела стануть у нагоді викладачам, аспірантам та студентам університету при дослідженні та засвоєнні даної теми у навчальному процесі. Список складений на основі фондів Наукової бібліотеки університету, а також інтернет-ресурсів.
З іншими бібліографічними виданнями можна ознайомитися тут.
Штрихове кодування бібліотечного фонду
28.10.2015 р.
Наукова бібліотека Житомирського національного агроекологічного університету апробувала та успішно застосовує технологію штрихового кодування бібліотечного фонду.
На відміну від традиційних технологій наклеювання етикеток зі штриховим кодом, ми перші в Україні використовуємо ручний маркиратор ANSER U2 Mobile, який дозволяє друкувати штриховий код прямо на сторінках книг, журналів, газет.
Завдяки технології штрихового кодування у бібліотеці стало можливим впровадження автоматизованої книговидачі.
Переваги та особливості впровадження технології штрихового кодування у бібліотеці представлені у відео.
Захід «Дев’ять місяців у темряві»
26.10.2015 р.
27 жовтня о 15:10 у читальному залі періодичних видань відбудеться захід «Дев’ять місяців у темряві».